Lempäälän lukion uudet ylioppilaat keväällä 2014

Lempäälän lukio
Ahrens Erik, Ahtiainen Annika, Alakoski Johanna, Alvi Jaakko, Anttila Matilda, Auvinen Iiro, Eerola Netta, Elbeller Yasar, Elomaa Jimi, Elomaa Joni, Gröndahl Riku, Haavisto Niina, Haavisto Teemu, Halonen Arttu, Hannikainen Ilari, Harsu Manu, Heino Amanda, Heinänen Sonja, Herkkola Herttakaisa, Hietikko Alisa, Hongisto Taneli, Huhtanen Esa-Pekka, Hutko Milja, Hämäläinen Lassi, Häärä Akseli, Inkeroinen Arttu, Iso-Pietilä Ilari, Joensuu Santeri, Järventausta Heini, Kallonen Paula, Kankaanpää Petri, Kantoniemi Ville, Karjalainen Osku, Karvinen Lari, Koota Liida, Korhonen Sini, Kortesmaa Joakim, Koski Ilona, Koski Jaakko, Koskinen Olli, Kuukkula Toni, Laaksonen Solmu, Lahti Anssi, Lastumäki Pinja, Lehtola Anna, Lepola Tommi, Lindeman Saana, Lounela Teo, Luoma Niko, Luuppala Aino, Majanen Martti, Manninen Sofia, Marjamäki Mikael, Matikainen Liisa, Myllynpää Saara, Mäkinen Olli, Nagy Aarni, Niemi Ville, Nieminen Martti, Nieminen Olli, Niskanen Roni, Ohralahti Oona, Ojala Aleksi, Peltomaa Iina, Pentti Elina, Petrov Dmitri, Pitkänen Juho, Pohja Roosa, Ranta Ossi, Rauhala Paula, Riikola Kalle, Riikonen Sanni, Ruottunen Ilkka, Saarinen Janne, Saarnisto Niko, Seppälä Sanna, Setälä Julius, Siili Iida, Sirén Mikko, Sivula Roosa, Sjöström Aleksi, Soininmäki Atte, Stenman Toni, Tiensuu Aku, Toivanen Joona, Tuominen Vilma, Viidanoja Essi, Viitala Venla, Viljamaa Juho, Virtanen Elias, Viskari Annika