Lempäälän lukion 84 ylioppilasta keväällä 2015

Aho Oskari, Al-Barkat Bagir, Alenius Ilmari, Arminen Valtteri, Brown Milo, Cederlöf Leevi, Frangén Patrik, Gratschew Aleksi, Grönlund Elmeri, Haanpää Heidi, Hankamäki Henri, Heinonen Ville, Hietala Mari, Honka Tapio, Hämäläinen Anni, Hämäläinen Totti, Joenperä Jussi, Kalliokoski Aapo, Katto Daniela, Kettunen Annina, Koskensalo Lauri, Kosonen Severi, Kouhia Satu, Kylä-Laaso Suvi, Lahtinen Rosa, Laitinen Roosa, Lammi Joona, Lammi Mette, Lehtinen Ilari, Lehtinen Juho, Leppänen Helmi, Liikanen Kaisa, Linjama Eerik, Lumio Matias, Maijala Sauli, Maja Jani, Mansikkala Sami, Mäentausta Arttu, Mäkelä Annie, Nieminen Aleksi, Niskanen Teemu, Nummela Ronja, Nuutero Anniina, Nyrhinen Juho, Oja Merete, Papinsaari Petra, Peltola Minttu, Peltonen Anniina, Peltoniemi Essi, Peräkasari Tanja, Pesonen Eemeli, Piippo Into, Pitkänen Eemeli, Raita-Aho Viliveikko, Raunio Antti, Reiman Saara, Riikola Janita, Rimmi Ukko, Rissanen Sanni, Ruhala Antti, Ruutiainen Joona, Salminen Miika, Setälä Anssi, Siekkinen Riina, Suuronen Kristian, Tanhuanpää Kia, Tapanainen Aleksi, Tevaniemi Krista, Titov Taija, Touru Sanna, Uotila Tommi, Uusitalo Mariisa, Uusitalo Rami, Vastamäki Rasmus, Vehviläinen Paavo, Viidanoja Aaro, Viitala Emil, Viljamaa Noora, Virtanen Emilia, Virtanen Oona, Virtanen Riku, Virtanen Vesa, Väkeväinen Johanna, Ylä-Jarkko Senja

Lämmin onnentoivotus uusille ylioppilaille.