Tervetuloa Lempäälän lukioon!

LEMPÄÄLÄN LUKIOON 11.6.2015 VALITUT UUDET OPISKELIJAT, JOTKA OVAT ANTANEET JULKAISULUVAN  

Ahonen Lauri, al-Barkat Buraq, Berg Eerika, Gratschew Max, Haanpää Maria, Haho Roosa, Hakala Leena, Hakari Aleksi, Hakkarainen Iivi, Harteela Rauli, Hautamäki Oskari, Heikkilä Antti, Heinonen Anniina, Heinonen Mauri-Tapani, Heinonen Vilma, Hurskainen Ida, Huura Tia, Huurne Taru, Huurne Viivi, Höyssä Ella, Iivanainen Senja, Jokinen Eemeli, Järvenpää Aliisa, Kaikkonen Emma, Kankkonen Irina, Katajamäki Anna, Kemppainen Ville, Kervinen Essi, Keskinen Hanna, Kinnari Miimi, Knuutila Anniina, Korhonen Joona, Korppi Saara, Koskinen Juulia, Kosonen Johanna, Kulmala Markus, Kyösti Otto, Laitila Katja, Laitinen Katariina, Latvanen Helmiina, Lehtonen Nea-Lotta, Linna Iida, Lounela Tuuli, Lumpiola Valtteri, Luukkonen Juho, Lylykangas Sonja, Lyytikäinen Iisa, Lähdekorpi Tanja, Maja Sami, Marjamäki Antti, Matikka Emmi, Mattila Viola, Murto Santeri, Myllymäki Peetu, Mäkelä Konsta, Mäkinen Suvi, Niemelä Pauliina, Niskanen Iida, Närvänen Henrik, Nääjärvi Ella, Ojala Inka, Ollonberg Niklas, Palokangas Paulus, Pastell Iida, Perälä Camilla, Perälä Jenny, Perämaa Olli, Pesonen Juuso, Piispanen Silja, Raunio Veeti, Reunanen Eerika, Riikola Hannes, Riikola Joni, Rissanen Milla, Roppo Ronja, Ruokonen Antero, Räisänen Minni, Saari Siina, Saarinen Juho-Pekka, Saarnio Ville, Sjöman Roni, Sokura Viljami, Strömsholm Nils, Suhonen Mikael, Thiel Niclas, Tikkanen Inka, Tiura Lasse, Tuominen Valtteri, Vanhatalo Sini, Vastamaa Julia, Vigren Johanna, Viljamaa Alisa, Viljamaa Liina, Virtanen Nea, Vuori Jesse.  

Lukioon valittiin 117 opiskelijaa, joista 22 ei ole antanut julkaisulupaa.

Kaikkien valittujen nimet ovat nähtävillä Lempäälän lukion ovessa ja jokaiselle valitulle tulee kirje kotiin.