Onnea Lempäälän lukion uudet ylioppilaat keväällä 2016

Aaltio Viktor, Ahonen Eero, Alanen Krista, Alanen Tommi, Alanko Iiro, Alentola Veera, Aramo Veeti, Arasalo Lauri, Haapala Ville, Haataja Venla, Hakala Pipsa, Havulinna Sanni, Havulinna Teemu, Heikkilä Lauri, Helenius Arttu, Hiltunen Niko, Honka Johanna, Huhdankoski Valtteri, Huhdanperä Ida, Huhtanen Heli, Hurskainen Hugo, Hussa Aatu, Hyötylä Jere, Hälikkä Pauliina, Iivanainen Waltteri, Jaakkola Joonas, Juppala Teemu, Järvinen Akseli, Jääskeläinen Fanni, Kanniainen Maiju, Karhunmaa Veikko, Kari Sara, Kinnari Juho, Koppanen Pyry, Koskinen Anni, Kuntonen Karoliina, Kuumola Juhana, Laaksonen Tuike, Laitinen Kati, Lehtinen Milla, Lemmetti Joonas, Linnasmägi Henri, Linnasmägi Karl, Marjamäki Tiia, Mustila Arttu, Mustonen Matias, Mäkelä Susanna, Naukkarinen Matias, Niemi Eetu, Nieminen Arttu, Ohvo Marko, Oinonen Sami, Ojala Sannu, Piispanen Aku, Pusa Bettina, Raunio Oskari, Rautanen Niko, Roppo Roope, Räikkönen Ida, Saari Joni-Mikael, Saarnio Joonas, Saarnisto Henna, Salminen Janette, Seppälä Saana, Siivola Tuuli, Sirén Martin, Soikkonen Oskari, Suoniemi Topi, Suonketo Joose, Suontausta Saara, Thiel Marcus, Toiva Juho, Toivonen Veera, Tuomela Milla, Tuominen Alex, Uusivirta Joona, Vahila Ville, Vanhatalo Sara, Vastamaa Meri, Vastamaa Venla, Viitala Sofia, Viljamaa Riina, Virtanen Noora, Virtanen Santeri A, Virtanen Santeri E J, Vuorio Risto, Väisänen Riku